InstytutKIAS

Powody, dla których warto uczyć się w naszym INSTYTUCIE:

  • KIAS jest cenioną placówką naukowo-dydaktyczną, skutecznie przygotowującą młodzież do praktycznych egzaminów wstępnych na kierunki: architektura, architektura wnętrz, grafika, wzornictwo przemysłowe oraz konserwacja i restauracja dzieł sztuki. Działalność pedagogiczną w tym zakresie prowadzimy od 2002 roku.
  • Większość naszych wykładowców to pracownicy naukowi uczelni wyższych, w praktyce znający specyfikę poszczególnych egzaminów wstępnych. Nasz zespół to: dwóch profesorów uczelnianych, czterech doktorów oraz czterech asystentów (Politechnika Krakowska, UMCS w Lublinie, UR w Rzeszowie oraz ASP w Krakowie).
  • Egzaminy 2022 – osiągnęliśmy najlepsze wyniki w Krakowie, w Rzeszowie, we  Wrocławiu oraz w Lublinie – nasi kursanci zajęli pierwsze lokaty (mamy rekordową liczbę uczniów w pierwszych dziesiątkach list rankingowych)! – zobacz zakładkę wyniki egzaminów.
  • Posiadamy najwyższą zdawalność, którą mamy potwierdzoną protokołami z egzaminów wstępnych. Dzięki zajęciom w instytucie od trzech lat 100% naszych uczniów dostaje się na wymarzony kierunek studiów.
  • Koszt miesięczny wszystkich zajęć (spotkań obowiązkowych oraz zajęć fakultatywnych), a także wszelkich materiałów plastycznych wynosi 400 złotych.
  • W tym roku zorganizowaliśmy XXV Międzynarodowy Plener Rysunku na Sycylii. Nasza placówka obecnie jako jedyna w Polsce oferuje naszym uczniom tak bogatą ofertę prestiżowych plenerów oraz praktyk w kraju i za granicą. Podczas każdego organizowanego przez nas pleneru zapewniamy Państwu noclegi w doskonałych hotelach, opiekę prowadzących zajęcia profesorów, pełne wyżywienie, ubezpieczenie oraz podróż nowoczesnym autokarem. Byliśmy już w HISZPANII, GRECJI, FRANCJI oraz we WŁOSZECH i na BAŁKANACH  – patrz zakładka PLENERY
  • Uważamy, że 90% sukcesu to praca w KIAS pod kierunkiem naszych wykładowców; reszta to predyspozycje. Dlatego od wielu lat mamy najlepsze wyniki.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Zapraszamy Państwa na bezpłatne konsultacje przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w zajęciach. Podczas spotkania z nami przyszły kursant zobaczy jak wyglądają warsztaty rysunku w grupach na różnych poziomach zaawansowania oraz zapozna się z ich specyfiką.
Proponujemy możliwość indywidualnego doboru terminu konsultacji.

W celu omówienia szczegółów prosimy Państwa o kontakt:

dr Bartłomiej Żukowski
telefon – 501 026 914
e-mail – info@instytut-krakow.pl