Kursy hobbystyczneKIAS

Zajęcia hobbystyczne kierujemy do wszystkich tych osób, które nie mają w planach zdawać na studia projektowe lub artystyczne, ale pragną na wysokim poziomie rozwijać swoje umiejętności plastyczne. Kurs ten przeznaczony jest dla pasjonatów, którzy chcą poznać, a następnie udoskonalać szeroko rozumiane techniki rysunkowe, malarskie oraz rzeźbiarskie.

Do grup hobbystów przyjmujemy osoby w wieku od 15 do 65 lat. Zapewniamy na naszych zajęciach miłą, przyjazną atmosferę, duży komfort pracy oraz indywidualne podejście do każdego kursanta w trakcie prowadzonych zajęć (zajęcia prowadzimy kameralnych grupach – udzielamy częstych korekt zarówno przez asystentów, jak i profesorów).

Rodzaje zajęć hobbystycznych:

  • PRACOWNIA RENESANSOWA
  • KURS PROJEKTOWANIA SAMOCHODÓW
  • AKWARELA
  • KURS PISANIA IKON
  • KURS RYSOWANIA POSTACI SF I FANTASY (w tym komiks)
  • RZEŹBA

Zajęcia hobbystyczne organizowane w naszym instytucie to również wspaniała okazja do doskonalenia swych umiejętności zawodowych. Stanowią one wyzwanie dla designerów, projektantów wnętrz oraz projektantów zieleni oraz studentów pokrewnych kierunków.

Jako profesjonalna szkoła rysunku w Krakowie oferujemy kursy przygotowawcze na egzaminy wstępne na uczelnie w całej Polsce:

Zapraszamy!

Jeżeli pojawią się z Państwa strony jakiekolwiek pytania odnośnie kursów hobbystycznych, bardzo prosimy o kontakt, chętnie udzielimy wszelkich informacji.

kontakt:

KRAKOWSKI INSTYTUT ARCHITEKTURY I SZTUKI

dr Bartłomiej Żukowski
tel: 
501 026 914
info@instytut-krakow.pl
Kraków, ul. Garncarska 5