Wzornictwo przemysłoweKurs rysunku

KURS NA WZORNICTWO PRZEMYSŁOWE KRAKÓW

na AKADEMIĘ SZTUK PIĘKNYCH
oraz UNIWERSYTECKIE WYDZIAŁY ARTYSTYCZNE

Prowadzimy obecnie zapisy na kurs przygotowujący na kierunek WZORNICTWO PRZEMYSŁOWE w roku akademickim 2024/2025.
Przygotowujemy Państwa do egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczne w całej Polsce.

Kurs na wzornictwo przemysłowe Kraków jest doskonałą propozycją dla uczniów szkół średnich (I – IV klasa) oraz dla uczniów 7 i 8 klasy szkoły podstawowej. Uważamy, że naukę rysunku warto rozpocząć jak najwcześniej, aby solidnie przygotować się do egzaminów wstępnych na kierunek wzornictwo przemysłowe. Nasze zajęcia oferują naukę rysunku i malarstwa, dwa kluczowe elementy niezbędne dla przyszłych wzorników przemysłowych. Nowe grupy na kursie wzornictwo przemysłowe Kraków startują już 7 września 2024 r. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Pamiętaj, ilość miejsc jest ograniczona. Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce na kurs “wzornictwo przemysłowe Kraków” już dziś!

Wzornictwo przemysłowe Kraków – do kogo kierowany jest kurs?

Planujesz studia na kierunku wzornictwo przemysłowe? Szukasz wsparcia w przygotowaniu do egzaminów wstępnych? Odpowiedź na Twoje potrzeby niesie nasz kurs “wzornictwo przemysłowe Kraków” – autorski program edukacyjny, stworzony specjalnie dla przyszłych studentów wzornictwa.

Kurs na wzornictwo przemysłowe Kraków skierowany jest do uczniów szkół średnich oraz starszych klas szkoły podstawowej, ale także dla każdej osoby, która chce poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę z zakresu wzornictwa przemysłowego. Program jest idealnym miejscem do rozpoczęcia nauki rysunku, kształtowania własnego stylu i rozwoju kreatywności. Kurs na wzornictwo przemysłowe Kraków to nie tylko solidne przygotowanie do egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczne, ale również miejsce, gdzie możesz odkryć swoją pasję i zdobyć umiejętności, które zaowocują w przyszłości. Dołącz do nas i rozpocznij swoją artystyczną podróż już dziś!

Zobacz również: kurs na ASP Kraków, kurs na grafikę Kraków

Koszt kursu (rok szkolny 2024/2025): – 420 złotych miesięcznie

Nasz kurs prowadzą wyłącznie pracownicy naukowi uczelni wyższych:

  • Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie
  • Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie
  • Uniwersytetu Rzeszowskiego

Wszelkie informacje na temat dodatkowych zajęć darmowych zamieszczamy w zakładce – „Zajęcia darmowe”– prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.

Zapraszamy!

Jeżeli pojawią się z Państwa strony jakiekolwiek pytania odnośnie naszego kursu, bardzo prosimy o kontakt, chętnie udzielimy wszelkich informacji.

kontakt:

KRAKOWSKI INSTYTUT ARCHITEKTURY I SZTUKI

dr Bartłomiej Żukowski
tel: 
501 026 914
info@instytut-krakow.pl
Kraków, ul. Garncarska 5